Vyhľadávanie
V ponuke je 50 nehnuteľností.
Za 98 0000,- Eur na predaj 1 izbový byt s balkónom a pivnicou na ulici J. Csermáka v Senci - zariadený a kúpou voľný ihneď.
Cena:
98 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Ulica: J. Csermáka
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 35 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 325
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Amona Reality Vám ponúka:
- 1 izbový byt na ulici J. Csermáka v tichej a pokojnej časti Senca.

- tehlový bytový dom bol kolaudovaný r.2004 a byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží bez výťahu z 3.p. (1.p z 3.p).

- výmera bytu je 33, 73 m2 a spolu s balkónom 3,5 m2.

- k bytu prislúcha aj pivnica (1,5 m2), ktorá sa nachádza na chodbe prvého nadzemného podlažia spolu s bytom.

- náklady na bývanie sú cca 65e /1 os mesačne. Byt je slnečný nakoľko sa okná nachádzajú na južnú stranu. Byt je vykurovaný radiátormi s meračmi tepla.

- veľkou výhodou je, že blízko sa nachádza autobusová stanica cca 10 min. pešou chôdzou a cesta do úplného centra cca 15 min.

- ďalšou výhodou lokality je, že mestský autobus má zastávku priamo pred vchodom do bytového domu a slúži na prepravu obyvateľov do rôznych častí mesta Senec, obchodných centier a detí do základných či stredných škôl.

- za bytovým domom je vybudované pekné veľké detské ihrisko, ktoré ponúka deťom aj rodičom množstvo trávnatej plochy, hojdačky, pieskovisko a lavičky. Ihrisko je mimo dosahu cesty t.j. nachádza sa v bezpečnej vzdialenosti.
Pred bytovým domom sa nachádza množstvo parkovacích miest.

Mesto Senec je rekreačné mesto, je tu veľa možností športového vyžitia v okolí Slnečných jazier, autobusová stanica, vlakové spojenie, mestský autobus. V letných mesiacoch premáva mestom vláčik. V centre sa nachádza množstvo obchodov, bánk, poisťovní, kaviarní a cukrární. Senec je okresné mesto ležiace v Bratislavskom kraji. Je to štvrté najviac turisticky navštevované miesto na Slovensku. Je veľmi častou voľbou pre bývanie či dovolenkovú rekreáciu nielen u Slovákov.

Byt je vyprataný a kúpou voľný ihneď !!!

CENA – 98 000,- Eur/ vrátane provízie a zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie Amona Reality spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti ( vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie zabezpečenej advokátom a realizácie celej transakcie). Až po samostatné odovzdanie nehnuteľnosti. Radi Vám pomôžeme s financovaním tejto nehnuteľnosti prostredníctvom nášho zmluvného hypotekárneho špecialistu.
Radi Vám nehnuteľnosť predstavíme naživo. Termín prehliadky si môžete dohodnúť telefonicky na tel. čísle 0905 695 391

Maklér:

makler
Amona Reality
+421905695391

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.